Online TERAPIE

Účinnost online terapie byla prokázána v mnoha výzkumech a studiích. Nezáleží na tom, kde se právě geograficky nacházíte a zda můžete dorazit na osobní setkání, stačí mít u sebe chytrý telefon.

Efektivita

Online terapie se od tradičního osobního setkání liší, nepodáme si ruku, nenabídnu vám občerstevní, ale v nejdůležitějším bodě, ve své efektivitě, jsou na tom stejně.

Komfort

Z pohodlí svého domova, chalupy či kanceláře se s využitím některé z ověřených aplikací setkáme a pustíme se do společné práce.

Dostupnost

Není třeba vybírat psychologa podle blízkosti bydliště. Online si vyberte terapeuta, který vám skutečně vyhovuje. Navíc šetříte čas na dojíždění.

Jak se připravit na online sezení

Klíčové je zvolit příjemné a klidné místo, odkud se na online sezení připojíte. Ujistěte se, že nebudete rušeni. Připravte si šálek oblíbeného nealkoholického nápoje a papír a tužku, abyste si mohli zapsat své postřehy a vše, co vás zaujme a budete se k tomu chtít třeba vrátit. Ze setkání nejsou pořizovány žádné nahrávky ani jim nenaslouchá žádná třetí osoba.Vše, co je během setkání sdíleno je přísně důvěrné a podléhá mlčenlivosti.

Stěhujete se na čas do zahraničí? Je vaše pohyblivost omezena? Online můžeme i nadále pokračovat v započaté práci.

Online terapie otevírá nové možnosti, jak kontinuálně pracovat na svém růstu, získat podporu a pomoc ve složitých situacích, nalézt ztracenou rovnováhu, posílit svou odolnost a na mnohých dalších tématech, se kterými ke mně přicházíte. Jakmile si zarezervujete sezení, zašlu Vám na smluvený den a hodinu pozvánku s odkazem, přes který se do sezení připojíte.

Mgr. Lada Kyzlinková, MBA -psycholožka

Co potřebuji k online sezení?

Ověřte kvalitu internetového připojení a ujistěte se, že  nebývá často přerušováno a nevypadává. Pokud je domácí wi-fi nestabilní, zvolte náhradní variantu (např. data v chytrém telefonu).

Před začátkem našeho sezení ověřte, že je kamera i mikrofon na vašem zařízení funkční. 

Před začátkem našeho setkání si prosím nainstalujte a zprovozněte aplikaci, na které jsme se společně domluvili. Nejčastěji online sezení probíhají přes aplikace GoogleMeet nebo Skype.


"Začni tam, kde jsi. Použij, co máš. Dělej, co můžeš." Arthur Ashe

Ve své práci vycházím z komplexního přístupu k člověku a jeho těžkostem a čerpám z různých metod, technik a poznatků několika psychologických přístupů, zejména kognitivně behaviorální terapie (KBT), transakční analýzy (TA) nebo existenciální psychologie. Specializuji se na práci s dospělými klienty individuálně nebo ve skupině.

Mezi častá témata, kterým se věnuji, patří zejména úzkosti, stres, potíže se zvládáním emocí nebo obtížné životní situace.

Konzultace jsou možné v českém nebo anglickém jazyce, osobně nebo online.

Výhody online (video) setkání:

Nezáleží na tom, kde se právě geograficky nacházíte a zda můžete dorazit na osobní setkání. Stačí chytrý telefon a můžeme se setkat virtuálně.

Video setkání zpravidla upřednostňují lidé, kteří:

-jsou časově vytížení 
-žijí v zahraničí
-bydlí v odlehlejších částech země a dojíždění je komplikované
-jsou v karanténě
-mají dočasný nebo trvalý handicap